• 100% satysfakcji gwarantowane
  • Zawsze niskie ceny
  • Profesjonalna pomoc specjalistów

www.bikeland.pl
Potrzebujesz pomocy z zamówieniem?
664 02 01 01, 788 00 90 99
sklep@bikeland.pl
BOK CZYNNY OD GODZINY 9:00. ZAPRASZAMY!

Współpraca

Jesteśmy otwarci na współpracę, zarówno w zakresie montażu kół rowerowych jak i rowerów. Współpracę, która przyniesie satysfakcję Wam i nam :) Nie boimy się nowych wyzwań, które wymagają innego podejścia niż standardowe. Wasza firma szuka kompetentnej montowni do montażu roweru pod własną marką wg własnej koncepcji? Jesteśmy do Waszej dyspozycji :)

Gwarantujemy Wam z naszej strony profesjonalizm, odpowiedzialność i poważne podejście do współdziałania. Wzajemnie oczekujemy kooperacji opartej na zaufaniu i dobrych obustronnych relacjach. Szkoda czasu i życia na nerwy ;)

W ofercie mamy między innymi:
  1. montaż kół rowerowych (z własnego i powierzonego materiału)
  2. montaż rowerów pod zamówienia (łącznie z malowaniem, przygotowaniem grafiki, oklejaniem, naklejaniem kodów, pakowaniem w dedykowany karton, paletowanie itp)

Montowaliśmy i montujemy koła oraz rowery o różnych specyfikacjach dla wielu odbiorców. Mamy do dyspozycji jedną z większych w Polsce linię montażową kół. Od początku pracujemy w całości na maszynach BMD – tych samych na których pracuje między innymi CUBE, SANTA CRUZ.

W ciągu ostatnich 25 lat istnienia naszej firmy wypracowaliśmy sobie dużą rozpoznawalność w branży rowerowej. 25 lat doświadczenia to dużo ale kadra zarządzająca się nie starzeje tylko młodnieje :) Nasze doświadczenie plus świeże spojrzenie i energia młodej kadry równa się satysfakcja ze współpracy dla klienta – ZAWSZE ! :)
Bikeland on Instagram Bikeland on Google+ Bikeland on Facebook Bikeland on Youtube
Webdesign & Engine: Frankom.pl
Serwis wymaga włączonej obsługi cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.
BIKELAND SP. Z O.O. SP.K. LUBIEJEW 31A, 96-500 SOCHACZEW